czwartek, 19 czerwca 2014

FOUND w maju w USA

"Found", a nie "Finding my Father" będzie nosiła tytuł ostatnia z części trylogii z Mickeyem Bolitarem w roli głównej :) Premiera w USA we wrześniu, jak już wcześniej informowaliśmy. Poniżej okładka.


12 komentarzy:

 1. Jak dotąd przeczytałem juz 15 książek Cobena, a staram się czytać w kolejności chronologicznej więc do trylogii z Mickeyem troszkę mi zostało ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja dostalam "Schronienie" w prezencie i od tej pory czytam cobena nie koniecznie chronologiczbie ale tez super sie czyta. Ale jedynie seria z Myronem mi sie podoba te z poza serii nie bardzo:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cos w tym jest zę każda ksiażka z Myronem wciaga dwa razy bardziej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję, że po tej książce Coben wróci do Myrona i Willa, ta trylogia jest mniej wciągająca, taka dla nastolatków.

  OdpowiedzUsuń
 5. Masz rację, Myron i Win to klasyka, kocham ich a Mickey dla nastolatków. Cobenie wracaj do Myrona i Winna. Plis!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Myrona czytam od pierwszej serii chronologicznie i powiem wam, że każda książka z tej serii o nim jest kapitalna. Myron stał się moją pasją i czekam z utęsknieniem kiedy Coben powróci do pisania o Myronie! On wraz z swoją ekipę (Winn, Esperanza i Wielka Cyntia) to mistrzostwo!

  OdpowiedzUsuń
 7. Kiedy będzie w Polsce?

  OdpowiedzUsuń
 8. Do tej pory byłam wielką fanką Cobena. Przeczytałam wszystkie jego powieści z serii o Myronie, a dwa dni temu dostałam "Found". Niestety, dzisiaj moja dotychczasowa sympatia dla Cobena zdecydowanie zmalała, po tym jak na stronie 104 (pierwsza strona Rozdziału 16) zobaczyłam frazę "Polish concentration camps". Te obozy nie były polskie - to były obozy zakładane przez Niemców w Polsce. Jestem bardzo rozczarowana i oburzona, że pisarz taki, jak Coben powiela to straszne kłamstwo historyczne, które jest tak bardzo krzywdzące dla naszego narodu. W ten sposób pisana jest nowa wersja historii - jeżeli my, Polacy, nie zareagujemy, to nasze dzieci będą za kilka-kilkanaście lat uczyć się, że to ich przodkowie budowali obozy śmierci i że byli jedynymi odpowiedzialnymi za okrucieństwo Holocaustu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisałem w tej sprawie na kontakt na oficjalnej strnie Cobena.Niestey nie wiem jak wrzucic tu print screen, więc cytuje poniżej odpowiedz

   "Yes, thank you. This has been corrected for future and all foreign
   editions"


   Usuń
 9. A gdzie znalazłaś książkę Found? Jest dostępna w ksiegarniach?

  OdpowiedzUsuń
 10. Kiedy FOUND w Polsce ??????

  OdpowiedzUsuń
 11. "Mistyfikacja" zrobiła na mnie kolosalne wrażenie. Oby więcej takich spoza serii z Bolitarem

  OdpowiedzUsuń